Opis form

BODY-SHAPE:
ćwiczenia kondycyjno-wzmacniające z przyborami zawierające elementy treningu funkcjonalnego, utrzymujące optymalną siłę mięśni i jędrność całego ciała.

TABATA:
krótki, mocny trening interwałowy, który równomiernie angażuje i wzmacnia mięśnie całego ciała, „podkręca” metabolizm oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

TABATA STRETCH:
zestaw ćwiczeń interwałowych przyśpieszających metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej połączone z ćwiczeniami rozciągającymi całe ciało. 

BODY WORKOUT:
trening ogólnorozwojowy, wzmacniający mięsnie całego ciała, poprawia sprawność i wydolność organizmu. Zwiększający się poziom trudności ćwiczeń połączony z treningiem interwałowym wpływa na układ oddechowy oraz układ krążenia. 

TBC:
Total body conditioning - trening ogólnorozwojowy całego ciała. Aktywacja rozwojowa wszystkich grup mięśni podczas ćwiczeń dynamicznych połączonych z użyciem lekkich obciążeń sprawia, ze efekty ćwiczeń aerobowych łączą się z ćwiczeniami siłowymi. Ćwiczenia kondycyjne i wzmacniające z przyrządami regulują metabolizm, poprawiają wydolność i kształtują całe ciało.

ZUMBA:
to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku ; jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie, zajęcia aerobowe.

SALSATION: 
Jest programem dance-fitness. Znajdziemy tu elementy tańca i treningu funkcjonalnego, który poprawia wydolność oddechową, siłę, wytrzymałość mięśni oraz gibkość. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

CUBAN SALSA FIT: 
to program taneczno - fitnessowy stworzony przez Izabelę Torres i Torres Art. Studio - renomowaną wrocławską szkołę kubańskiej salsy w kooperacji z Creative Professional Fitness. Cuban Salsa Fit to autorski program łączący tańce karaibskie z fitnessem. Bazuje na prawdziwej muzyce karaibskiej i tylko taka stosowana jest na zajęciach! Głównym wątkiem muzycznym jest oczywiście SALSA, czyli jeden z najchętniej wykonywanych gatunków i tańców na świecie. 

SLAVICA DANCE:
Program taneczny, który łączy w sobie elementy tańca ludowego i fitness. Ćwiczeniom towarzyszy skoczna muzyka folkowa wzbogacona o nowoczesny bit. Slavica dance pomaga spalić kalorie, modeluje sylwetkę i daje mnóstwo pozytywnej energii. 

ATC:
zajęcia wspomagające proces antycellulitowy i odchudzający, modelujący całe ciało na bazie bardzo małych obciążeń, zajęcia aerobowe-kształtujące.

ABP (ATAK BRZUCH POŚLADKI):
zajęcia intensywnie kształtujące mięśnie brzucha, tali oraz pośladków poprzedzone pobudzeniem procesów spalania tkanki tłuszczowej, zajęcia aerobowo-kształtujące.

FAT BURNING
Forma aktywności o umiarkowanym stopniu intensywności. Jest to zestaw ćwiczeń bazujących na ciężarze własnego ciała skierowanych na zredukowanie masy ciała i poziomu tłuszczu. Pomaga w modelowaniu sylwetki, zwłaszcza brzucha, ud i pośladków

ATAK POŚLADKI:
Ćwiczenia wzmacniające, ujędrniające i kształtujące pośladki. Zajęcia na przyrządach mające na celu pobudzenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i zmiany w tkankę mięśniową. 

ABDO-STRETCH:
Zestaw ćwiczeń o średniej intensywności, wysmuklających sylwestkę i zwiększających gibkośc ciała poprzez stretching oraz ATAK BRZUCH, czyli ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha i talię.

FITBALL:
prozdrowotna forma zajęć z piłką, łącząca modelowanie sylwetki z poprawą postawy ciała, stabilizacją stawów, wzmacnianiem mięśni głębokich.

PILATES:
system ćwiczeń prozdrowotnych J. Pilatesa o wielopłaszczyznowym oddziaływaniu na ciało, łączy świadomy ruch z kontrolowanym oddechem dla poprawy stanu zdrowia aparatu ruchu.

PILATES FOR HEALTH
ćwiczenia oparte na głównych założeniach Pilatesu z uwględnieniem problemów zdrowotnych i dysfunkcji układu kostno mięśniowego z użyciem przyborów mających na celu przywrócenie pełnej ruchomości w stawach i wzmocnienie głównych mięśni posturalnych i mięśni głębokich „core”

JOGA:
regularna praktyka działająca na ciało i umysł - uelastycznianie, wzmacnianie i oczyszczanie ciała, a także uspokojenie umysłu i osiągnięcie wewnętrznej harmonii

REHA-FIT
prozdrowotne, kompleksowe zajęcia usprawniające narządy ruchu oparte na ćwiczeniach rozciągających, wzmacniających i izometrycznych, połączone z ćwiczeniami oddechowymi. Indywidualnie dobrane do problemu zdrowotnego - nadciśnienie, cukrzyca, otyłość, astma, problemy z sercem, układem krążenia, reumatyzmem.

ZDROWY KRĘGOSŁUP:
prozdrowotna forma zajęć minimalizująca bóle kręgosłupa, oparta na ćwiczeniach wzmacniających, oddechowych i rozciągających, połączenie modelowania sylwetki z poprawą postawy ciała.

AKTYWNA CIĄŻA:
zajęcia przeznaczone dla kobiet w ciąży. Spokojna gimnastyka dla przyszłych mam przygotowująca do trudów porodu, a także wspomagająca o wzmacniająca organizm podczas ciąży.

MAMA I DZIECKO:
zajęcia przeznaczone dla mam i dzieci w wieku niemowlęcym. Gimnastyka dla kobiet po porodzie chcących wrócić do formy, zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i zrobić to wszystko razem z maluszkiem, dla którego będzie to świetną zabawą.

SENIORFIT:
prozdrowotne zajęcia o średniej intensywności, łączące różne formy gimnastyki dla poprawy sprawności i spowolnienia procesów inwolucyjnych.

ROWERY:
energetyzujące zajęcia grupowe na rowerach stacjonarnych, skutecznie redukujące wagę i modelujące sylwetkę, ale i kształtujące wydolność organizmu na bazie rekreacyjnych rozwiązań treningu kolarskiego.

FAT-CIRCLE:
grupowe zajęcia w siłowni z instruktorem, oparte na programie ćwiczeń obwodowych, skuteczne wzmacnianie, ujędrnianie i wspomaganie procesu odchudzania.

TRENING SIŁOWY:
Trening siłowy Nauka i doskonalenie techniki pracy z hantlami, sztangą, kettlem i TRX zastosowaniem różnych metod treningowych. Poprawia wydolność, sprawność, kształtuje siłę i wytrzymałość. Wzmacnia układ kostno-mięśniowy. Ćwiczenia rzeźbią, ujędrniają i wzmacniają funkcjonalność ciała.Spalają tkankę tłuszczową, poprawiają metabolizm i jędrność skóry modelując sylwetkę 

SIŁOWNIA DLA PAŃ:
wyjątkowa forma ruchu umożliwiająca uzyskanie doskonałych efektów w modelowaniu sylwetki i kształtowaniu sprawności dzięki indywidualnie dobranym programom ćwiczeń.

AQUA AEROBIK:
zajęcia w wodzie przy muzyce, gwarantujące wspaniały relaks i zabawę podczas aerobowych ćwiczeń modelujących sylwetkę.

PŁYWANIE:
rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływanie dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

 

facebook